logo
dividerآرشیو اخبارdividerبازدید مدیران ارشد پژو فرانسه از شرکت استام صنعت
بازدید مدیران ارشد پژو فرانسه از شرکت استام صنعت
بازدید مدیران ارشد پژو فرانسه از شرکت استام صنعت

جذابیت بازار خودرو  در ایران و تقاضای فزاینده مشتریان جهت خرید خودرو های با کیفیت و از طرفی توانمندی قطعه سازان ایرانی  سبب شده شرکت‌های خارجی برای بررسی شرایط صنعت خودرو  راهی کشورمان شده و فرصت‌های موجود را برای همکاری‌های احتمالی آینده، مورد بررسی و ارزیابی  قرار دهند.
در این بین، «هیات عالی رتبه پژو فرانسه » نیز به ایران آمد تا ضمن بازدید از برخی مراکز مهم خودرو سازی و قطعه سازی، از فرصت به‌وجود آمده برای حضور در یکی از بازارهای بزرگ خاورمیانه استفاده و زمینه‌های همکاری مجدد را شناسایی نماید.
در این بازدید مقامات پژو ضمن بازدید از کارخانه استام صنعت به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات دینام و استارت در  خاورمیانه  از نزدیک شاهد توانمندی های این مجموعه صنعتی و گروه قطعات خودرو عظام شدند.
«هیات عالی رتبه پژو فرانسه » را در این بازدید آقایان  ژان کریستف کودماخ  قائم مقام مدیر عامل منطقه  آفریقا و خاورمیانه،لوبهنی  قائم مقام تحقیق  و توسعه، لوکاس  قائم مقام استراتژی و برنامه ها ، ونسان  قائم مقام زنجیره تامین و توزیع  ، مقبش  مدیر پروژه ایران، باویس مدیر استراتژی صنعتی ، پاسینانی مدیر پروژه سی.کی .دی تشکیل می دادند.
 گفتنی  است، شرکت استام صنعت در سال ۱۳۷۸ تاسیس شده است. این شرکت لیسانس تولید دینام و استارت را از شرکت Valeo فرانسه کسب کرده و در سال ۸۸ نیز موفق به اخذ جایزه‌ی ملی بهره‌وری و تعالی سازمانی شده است. این شرکت تامین کننده اصلی خودروسازان داخلی در حوزه دینام و استارت به شمار می‌رود

تماس با ما
ادرس :   کرج کیلومتر5 کرج قزوین، شهرک صنعتی بهارستان،گلستان هفتم، پلاک 144
کدپستی :   31979-95611
تلفن :   026-34760102
     
     
     
     
عضویت در خبرنامه